múdry pavol

O mne

Spokojný zákazník je na prvom mieste.

múdry pavol
0 +
Projektov

S mojou dlhoročnou praxou vo výrobe nábytku na mieru z masívneho dreva alebo drevotriesky  sa vždy snažím vyhovieť vám –  svojich zákazníkom, a preto som rád, že sa ku mne vraciate. Moja široká ponuka zahŕňa nielen interiérový nábytok, ako sú kuchynespálne, detské izby, vstavané skrinešatníkyvešiakové steny, obývacie steny a knižnice, dreve, schody, kancelársky nábytok a nábytok do ordinácii, či kúpeľňový nábytok a sauny, ale aj exteriérové stavby a nábytok, akými sú prístrešky, altánky, detské ihriská a t. ď.

S nadšením a precíznosťou sa snažím plniť vaše sny o dokonalom nábytku pre váš domov či prácu. Každá vaša požiadavka a prianie je pre mňa novou výzvou obstáť v stolárskej skúške čo najlepšie a súčasne ma motivuje udržať toto ušľachtilé remeslo na vysokej úrovni.

Ďakujem, milí zákazníci, že ste súčasťou mojej stolárskej služby.

Pavol Múdry

Keď sa vášeň stretne so skutočnou profesiou

Pravá remeselná vášeň
pre krásu dreva

Drevo je všestranným médiom, ak je zdokonalené talentom výnimočných remeselníkov. Dobrý stolár hodnotí svoj materiál v pôvodnom stave, prechádza prstom po jeho štruktúre a uvažuje o úlohe, ktorú má pred sebou. Až po dôkladnom zvážení sa pustí do práce a na základe svojich skúseností premení drevo tak, aby vynikla jeho praktická funkčnosť aj prirodzená krása. Masívne drevo je jedinečné, má svoju unikátnu štruktúru, dlhú trvácnosť, neopakovateľnosť a jedinečnú vôňu, ktorá dokáže roky rozvoniať vašu domácnosť.

V súčasnosti čím ďalej , tým viac obľúbená je drevená dyha navrhnutá prírodou a zdokonalená osvedčenými technikami. Prináša tiež eleganciu a teplo do interiérov v rôznych štýloch, od klasických až po moderné.

Dyha v dnešnom modernom svete predstavuje príjemnú variantu, ako si dopriať luxusný vzhľad dreva na svojom nábytku za zlomok ceny masívu. Je originálnym dreveným povrchom, ktorý sa hodí do všetkých druhov obydlí. Preto sa nebojte zakomponovať dyhu do svojho interiéru – drevený povrch je tiež elegantný a vnesie do vášho domova punc luxusu. Drevo navyše pôsobí veľmi útulne a s použitím drevených dýh si ho dnes môže dovoliť skutočne každý.

Návrat hore