múdry pavol

Referencie

„Každá práca vykonávaná s radosťou je šťastím, a keď ju robíme aj s láskou, niet väčšieho šťastia na svete.“
                                                                                                                                                               — André Maurois

S prácou pána Múdreho som bola maximálne spokojná. Tešíme sa celá rodina z krásnej kuchyne a nábytku v predsieni. Vysoko hodnotím prístup, pomoc a ochotu pri tvorbe návrhu , ale aj peknú a precíznu prácu. Bolo s ním naozaj radosť spolupracovať. Vrelo odporúčam.

ANNA

Prešov

Perfektne vykonaná práca, výhodná cena, profesionálny prístup, zameranie a 3d vizualizácia grátis v cene. Realizoval nám schodisko, interiérové dvere a kuchynskú linku. Môžeme odporučiť každému.

ZUZANA

Sabinov

Dlho som hľadal stolára na realizáciu altánku a som veľmi spokojný, že som našiel toho pravého. Vysoko hodnotím jeho precíznu prácu. Vie dobre poradiť a nasmeroval ma vo viacerých veciach pri realizácii stavby tak, aby som bol maximálne spokojný. Tiež ponúkol bezkonkurenčnú cenu, preto som neváhal. Rád by som ho oslovil aj v budúcnosti.

ANDREJ

Teriakovce

Pán Pavol Múdry nám zrelizoval vysnívanú saunu, ktorú si užívame do sýtosti. Jeho bohaté skúsenosti, precíznu prácu, ochotu a nápaditosť hodnotíme na jedničku. Tiež je cenovo oveľa dostupnejší, ak porovnávame iné firmy, realizujúce sauny. Určite jeho služby využijeme aj v budúcnosti.

PETER

Košice

Veľmi šikovný stolár, ktorý vykonáva svoju prácu celým srdcom. Je nápaditý, vie veľmi dobre poradiť, vymyslieť a zrealizovať, hlavne promtne bez čakania. Všetky dohodnuté termíny boli splnené. Veľmi milý, ústretový, komunikácia s ním bola výborná. Som veľmi spokojná s kuchynskou linkou. Určite odporúčam.

MARTINA

Ľubotice

U pána Múdreho som si dávala robiť viac vecí a vždy som bola veľmi spokojná. Vyrobil nám gauč na mieru presne podľa môjho návrhu a poradil mi aj vychytávky, ktoré ho vylepšili. Pána Múdreho vrelo odporúčam.

FRANTIŠKA

Prešov

Návrat hore